תביעות קטנות תאונת רכב No Further a Mystery

ככל שמדובר רק בגרסה שלך הרי שספק אם ביהמ"ש יקבל אותה - ככל שהחברה תטען שעיינת בחוזה (או שבחרת מרצונך שלא לקרוא אותו) ןשהסכמת לאמור בו.

חלקם ברורים מאוד,לחלק מהם יש לי תיעוד,חלקם זה רק זכרונות צפים.אממ..ומשם הלאה.

דאנקן:פעם זה היה כעס נטו.כשהזכרונות התחילו לחזור וישבתי והתחלתי לחבר את הכל ביחד,את כל הדברים מגיל שש שנעשו לי,מה שהכריחו אותי לעשות,זה היה כעס אדיר.הדחף הראשוני שלי היה ללכת לוושינגטון די.סי. ופשוט להשתגע.

האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

בפועל קבל התובע פיצוי המסגרת הסדר הפשרה התואם את ירידת הערך הגבוהה יותר ומכאן שהוא קבל פיצוי עבור הנזק שנגרם לו עוד לפני הדיון שהתקיים בפניי, כך שבשלב הדיון בתביעה לא היה לתובע כל נזק ממשי נוסף .

ביום המחרת לא קיבלנו את הכביסה וכשבעלי טלפן שוב,בעל המכבסה אמר שהוא שכח ובגלל שזה יום קצר (ביום שלישי בעיר מגוריי עובדים חלק מהמקומות חצי יום) הוא לא יספיק אבל מחר זה בטוח יהיה מוכן והוא ידאג להביא לנו את הכביסה.ביום המחרת,בעלי טלפן שוב ונאמר לו שתוך חצי שעה הכביסה תגיע.כאשר חלפו read more להם כשעתיים ובעלי טלפן שוב,נאמר לו ע"י בעל המכבסה כי הכביסה אבדה ושכנראה המקפלת התבלבלה ושלחה את הבגדים שלנו לאנשים אחרים ושהוא לא מצליח לאתר את הלקוחות שאליהם כביכול הגיעה הכביסה שלנו.הכביסה האבודה כוללת את רוב רובם של בגדינו היומיומיים והלבשה תחתונה וכמו כן מספר פריטים שאין להשיגם יותר מפני שנרכשו לפני מספר שנים.

בתיק הנדון קיימת מחלוקת עקרונית ומחלוקת עניינית כדלקמן:

קרי:אז,אתה יכול לספר לנו קצת יותר?אני מתארת לעצמי שהתנסית בתפיסה על חושית מרחוק?

דאנקן:כיוון שנלקחתי לזמן מה לבית החולים המקומי.בית החולים פה באוניברסיטה של קנטאקי.הם ביצעו איזהשהם הליכים רפואיים שאף אחד לא היה מסוגל אי פעם להסביר לי.

טען שהוטעה באשר לקילומטרז' הנכון של הרכב ע"י הבעלים הקודמים

כן,זה ממש הפחיד אותי כשזה קרה.עבדתי בזמנו בלקסינגטון,המקום נקרא באותה עת "מטבח הקהילה" .זה לא היה מטבח,זה היה מעין בית תמחוי לחסרי בית,לעניים,משהו כזה.היה שם משרד רופא,משרד לשירותים חברתיים,מקלחות,מלתחות וכל זה.אבל זה היה גם מקום מפלט עבור סוחרי סמים,נרקומנים,מתעללים אנסים ורוצחים,איך שתקראו לזה,כולם באו לשם.יכלו להיות שם בין שישים למאה אנשים בבת אחת ואני הייתי האחראי על הביטחון ופרצה קטטה,לא משהו רציני.היו לנו בין שלוש לארבע קרבות ביום,בסדר אבל בזו היו שתי בנות שהשתתפו בזה.הן נלחמו גרוע יותר מהגברים.השותף שלי החזיק אחת מהן ואני החזקתי את השניה וכשאני אומר החזקתי אני מתכוון שפשוט ישבתי שם ותפסתי אותה ביד אחת.

טען כי פתאום רכב נכנס לרחוב באין כניסה ופגע ברכבו מאחור

האם חוק הטכנאים (פיצוי מוסכם ללא הוכחת נזק) חל גם על הדואר ? אמרו לנו להיות בבית לקבל חבילה מדואר שליחים.

לכן,תמיד חשבתי שמדובר שקומבינציה של מילים,צלילים,מספרים ומה שלא יהיה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *